Založ si blog

Komentárik: Z parlamentného piatku

Zasadanie sociálneho výboru s Krajniakom, ktorý ma prešetriť to, že sa verejné prostriedky vo výške niekoľkých miliónov dali schránkovým firmám, poslanci hlasovaním dali ako neverejný!!! Toto je tá ich slušná a transparentná vláda. Ale skôr chce šetriť iba na občanoch, nie na sebe. Verejné financie sa taja pred verejnosťou…


Desí ma, že polícia vyhodnotila trestné oznámenie na dezoláta Schutza zo Sme tak, že skutok sa nestal. Pritom verejne označil nezaočkovaných za dobytok, čo má kvičať na bitúnku (zrejme pri ich porážke). Ale v prípade Tarabovej neutrálnej vety pri fotke Čaputovej dcéry ide už o šikanu a trestný čin. Skúste si len predstaviť, že by vás bežných občanov takto odbíjali (hoci už to robia). Keď si to dovolia k verejným činiteľom, na šetrení podaní zo strán občanov si veľkú hlavu táto Hamranova diktatúra nebude robiť.


Na dnešnom zasadnutí parlamentu sa riešili tradičné a netradičné rodiny. Môj názor je jasný, práva zakorenené v Ústave má mať každý človek, čo neškodí ľuďom. A ten, kto škodí, nech ide hneď do väzby. Bez ohľadu na to, kto to je. Len to by sme mali veľkú časť verejných činiteľov za mrežami. Ale to je utópia. No aby pár poslancov, ktorí majú v hlave totalitu a propagandu a vôbec ich nezaujíma život bežných ľudí, rozhodovali o ľudských právach, to je hnus. Riešenie som uviedol v tomto článku: Priama demokracia – skutočná vôľa národa. Ale pri týchto paródiách na politikov sa sotva dočkáme toho, že bude rozhodovať národ. V diskusii sa vyjadril známy pajác Žiak zo SAS, ktorej z toho liberálneho zostalo len pre nich prázdne slovo v názve strany: sloboda. V rámci svojej ako vždy hlúpej propagandy povedal, že tradičná rodina je tá, kde muž zbije ženu. Uviedol aj to, že úplné rodiny sú dnes raritou. Len preto, aby si argumentoval svoju agendu. Ale tento jeho spôsob bol dokladom, čo máme v parlamente. Hlúpych, nevzdelaných, odtrhnutých od reality. Ešte sa pochválil, že pozná homosexuálov. A to jeho mozoček nevie, že aj v homosexuálnych vzťahoch sa rozchádzajú na bijú? Fakt debilná argumentácia. Lebo vzťahy v rodine absolútne nezávisia od orientácie. A aj keď som za práva pre všetkých ľudí, desí ma to, že je to v rukách takýchto kreatúr. Ja určite ich snahe presadiť práva neverím, najmä keď sa správajú ako pomätenci.

*
PhDr. Ján Papuga, PhD. * Bratislava-Rača * janpapuga@gmail.com FB: Ján Papuga * IG: Ján Papuga * FB skupina: Spoločenstvo slovenčinárov, priateľov školy a vyučovania * FB skupina: Školoveda * janpapuga.blog.pravda.sk * youtube: Ján Papuga * www . janpapuga . sk
*
Zdieľajte tento text, ak sa s ním stotožňujete, je verejný, netreba osobitný súhlas. Posielajte tento text na vyššie miesta, ak sa s ním stotožňujete. Posielajte ho médiám. Ukážte ho ľuďom, ktorí nie sú na internete. Aj takto sa menia veci.
*
Odpovede na komentáre k tomuto blogu na tejto platforme nezverejňujem, nesledujem, nevyjadrujem sa k nim aj z dôvodu, že autori komentárov majú anonymné ID a môžu byť medzi nimi provokatéri. V prípade, že máte záujem o konštruktívnu pripomienku a moju reakciu na ňu, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom uvedených kontaktov.

Volič, nedaj sa oklamať alebo Matovičova dvojstovka

08.08.2022

Dnes som išiel okolo reklamy, ktorá hlása, že OĽaNO splnilo sľub: 200 eur na dieťa. A tam nastajlovaná a upravená fotka likvidátora Slovenska, blázna, podvodníka a nekompetentného ministra financií, jedným slovom – Matoviča. Viem, toto je už neaktuálna téma, už sa o nej popísalo. Ale práve preto! [...]

Politikom EÚ sa zvyšujú platy. Určite zaslúžene…

31.07.2022

Zničili šengen, terorizovali ľudí hlúpymi epidemickými opatreniami a očkovaním, ničili ich, keď nemali papierik slobody, zavádzajú hyperbyrokraciu, beztrestne rozhadzujú naše peniaze, slúžia jednému štátu a nie členským, zavádzajú nezmyselné opatrenia a normy, uvrhli Európu do recesie, hospodárskej a ekonomickej krízy, chcú totalitne prideľovať energie a iné [...]

Komentárik: Šarády charakterov

31.07.2022

Nemožno očakávať charakter tam, kde nie je. Ani u Krupu, ani u SAS. Ale možno očakávať to, že si gauneri myslia, že charakter majú. Potom je na ľuďoch, či tomu naletia pre pekný úsmev, drahú kravatu a hranú prítomnosť srdca.

Udavské Tomko

Kardinál Tomko bol hrdým Udavčanom až do smrti

10.08.2022 07:00

Do svojej rodnej obce chodil na oficiálne aj neoficiálne návštevy. Vždy bol na každého milý.

rusko rakety cvičenie

Iskander je plný západných súčiastok. Rusko stále používa elektroniku zo Západu

10.08.2022 06:58

V najnovších ruských zbraniach sa používa viac ako 450 dovážaných súčiastok, aj keď čiastočné sankcie platia už od anexie Krymu v roku 2014.

televízia, peniaze, diaľkový ovládač

Únia sa snažila stopnúť ruskú propagandu. Našla si iné cesty

10.08.2022 06:42

Newyorská firma identifikovala 250 webových stránok aktívne šíriacich ruské dezinformácie o vojne.

Charkov Saltivka

Anna Gin: Modrá veľryba Charkovčanov budí a ubíja

10.08.2022 06:00

Bombardovanie Charkova pripomína desivú tínedžerskú hru známu ako „modrá veľryba“ alebo „zobuď ma o 4:20“, kde deti strašili a dovádzali k samovražde.