Založ si blog

Politici bez vedľajších účinkov???

            Pre tých, čo čítajú účelovo a obťažujú očkovacím fanatizmom, opakujem, že vakcínu odmietam, lebo sa jej obávam, nemám chuť sa nechať každý štvrťrok očkovať a spolieham sa na svoj životný štýl pri prekonávaní akejkoľvek choroby. Nič viac za tým nie je. Nemusí mi žiadny politik či niekto iný hovoriť, že sa nemám očkovať. O svojom zdraví sa rozhodujem sám, pretože to ešte stále je právo človeka. Toľko moje upozornenie pred tým, ako ma zase nejaký fanatik označí za dezoláta.

            No a poďme k veci. Je mnoho prípadov, keď vakcína ublížila, ba spôsobila smrť. Tieto informácie nájdeme aj v mienkotvorných médiách. Vakcína už ublížila športovcom, hercom, moderátorom, umelcom a pod. Po celom svete. A mám aj niekoľko ľudí z okolia, ktorí mali vážne vedľajšie účinky. Ba poznám prípady, že zdravý človek po vakcíne zomrel. Ale nie som patológ, dokázať to neviem.

            Isto, poznám aj mnoho prípadov, že vakcína pomohla prekonať covid. Tak zostaňme pri tom, že vakcína môže spôsobiť ťažkosti, tú smrť nechajme na svojej informovanosti. No dnes mi napadla jedna myšlienka. Ako je možné, že u nás i vo svete nepočujeme nič o ťažších vedľajších účinkoch po očkovaní politikov? Nikde som nepočul, že svetový či slovenský politik zažil vedľajšie účinky a zložitý stav po vpichnutí injekcie. A to ozaj sledujem spravodajstvo dôkladne. Nebudem hľadať odpoveď na to, prečo je to tak, aby som nešíril neoverený názor. No fakt ma zaujíma, ako je možné, že očkovanie politikov je bez následkov, kým bežní ľudia vidia vo svete a vo svojom okolí, že sérum niektorým ubližuje. U politikov by sa takéto následky sotva dali utajiť. Nie že by som im ich želal, ale nechápem to, prečo sú práve politici imúnni voči vedľajším účinkom vakcín.  

*

*

*

PhDr. Ján Papuga, PhD. * Bratislava-Rača * janpapuga@gmail.com  FB: Ján Papuga * IG: Ján Papuga * FB skupina: Spoločenstvo slovenčinárov, priateľov školy a vyučovania * FB skupina: Školoveda * janpapuga.blog.pravda.sk * youtube: Ján Papuga * www . janpapuga . sk

*

Zdieľajte tento text, ak sa s ním stotožňujete, je verejný, netreba osobitný súhlas. Posielajte tento text na vyššie miesta, ak sa s ním stotožňujete. Posielajte ho médiám. Ukážte ho ľuďom, ktorí nie sú na internete. Aj takto sa menia veci. V prípade pravidelného informovania o mojich aktivitách sa pridajte do FB skupiny Školoveda alebo na môj osobný FB.   

*

Odpovede na komentáre k tomuto blogu na tejto platforme nezverejňujem, nesledujem, nevyjadrujem sa k nim aj z dôvodu, že autori komentárov majú anonymné ID a môžu byť medzi nimi provokatéri. V prípade, že máte záujem o konštruktívnu pripomienku a moju reakciu na ňu, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom uvedených kontaktov.

Volič, nedaj sa oklamať alebo Matovičova dvojstovka

08.08.2022

Dnes som išiel okolo reklamy, ktorá hlása, že OĽaNO splnilo sľub: 200 eur na dieťa. A tam nastajlovaná a upravená fotka likvidátora Slovenska, blázna, podvodníka a nekompetentného ministra financií, jedným slovom – Matoviča. Viem, toto je už neaktuálna téma, už sa o nej popísalo. Ale práve preto! [...]

Politikom EÚ sa zvyšujú platy. Určite zaslúžene…

31.07.2022

Zničili šengen, terorizovali ľudí hlúpymi epidemickými opatreniami a očkovaním, ničili ich, keď nemali papierik slobody, zavádzajú hyperbyrokraciu, beztrestne rozhadzujú naše peniaze, slúžia jednému štátu a nie členským, zavádzajú nezmyselné opatrenia a normy, uvrhli Európu do recesie, hospodárskej a ekonomickej krízy, chcú totalitne prideľovať energie a iné [...]

Komentárik: Šarády charakterov

31.07.2022

Nemožno očakávať charakter tam, kde nie je. Ani u Krupu, ani u SAS. Ale možno očakávať to, že si gauneri myslia, že charakter majú. Potom je na ľuďoch, či tomu naletia pre pekný úsmev, drahú kravatu a hranú prítomnosť srdca.

Udavské Tomko

Kardinál Tomko bol hrdým Udavčanom až do smrti

10.08.2022 07:00

Do svojej rodnej obce chodil na oficiálne aj neoficiálne návštevy. Vždy bol na každého milý.

rusko rakety cvičenie

Iskander je plný západných súčiastok. Rusko stále používa elektroniku zo Západu

10.08.2022 06:58

V najnovších ruských zbraniach sa používa viac ako 450 dovážaných súčiastok, aj keď čiastočné sankcie platia už od anexie Krymu v roku 2014.

televízia, peniaze, diaľkový ovládač

Únia sa snažila stopnúť ruskú propagandu. Našla si iné cesty

10.08.2022 06:42

Newyorská firma identifikovala 250 webových stránok aktívne šíriacich ruské dezinformácie o vojne.

Charkov Saltivka

Anna Gin: Modrá veľryba Charkovčanov budí a ubíja

10.08.2022 06:00

Bombardovanie Charkova pripomína desivú tínedžerskú hru známu ako „modrá veľryba“ alebo „zobuď ma o 4:20“, kde deti strašili a dovádzali k samovražde.